БЕГУНЫ

Историчная социальная драма, боевик | 110 мин
Rating: /10

ru

О фильме

  • Режиссер: Дмитрий Лактионов
  • Release DateДата випускуДата выхода: 18 Фев, 2019
  • Продюсери: Александр Недбаев, Дмитрий Лактионов
  • Жанр: Историчная социальная драма, боевик
  • Страна: Украина
  • Язык: Украинский

История фильма

“Бігуни” – це підліткова близько-кримінальна субкультура, що існувала в місті Кривий Ріг. “Бігуни” називали об’єднаних в територіальні банди підлітків, які ведуть між собою постійні війни ( “бігу”) за допомогою саморобного холодної та вогнепальної зброї, так само часто застосовувалася саморобна вибухівка. Рух “бігунів” зародилося в Радянському Союзі, і остаточно зникло до середини дев’яностих.

Головний герой нашої історії – студент будівельного технікуму, сімнадцятирічний “бігун” Саша, лідер невеликої, але згуртованої і ефективної банди “солнцевських”. “Солнцевські” доводиться вступити в нову війну, оскільки на них нападає банда з району КРЕС, очолювана колишнім другом Саші, Тарасом Лютим.

Саші не потрібна чергова війна. Він закоханий в Олю, розумну і красиву старшокласницю, молодшу сестру одного з його лейтенантів, і найменше думає про нові “бігах”. Проте, ситуація загострюється – один з “солнцевських” бійців вбиває Тараса Лютого. “Бега” стають жорсткіше, і Саша приймає важке рішення розлучитися з Олею – в цій ситуації відносини з ним можуть бути для неї небезпечні. Місце Саші поруч з Олею швидко займає інший претендент на її увагу – молодий міліціонер-ідеаліст Юра, недавно переведений зі Львова. Паралельно Юра розслідує смерть Тараса.

Після потужного нападу “солнцевських” на бійців КРЕС під час похорону Тараса, в результаті якого гине його брат, протистояння стає ще запеклішою – тепер проти “солнцевських” об’єднується відразу кілька великих банд. Свої союзники з’являються і у “солнцевських”, але їх явно недостатньо. Саша розуміє, що на наступних (практично загальноміських) “бігах”, призначених через кілька днів, більшість його друзів загине. Щоб врятувати їх, він повинен зірвати “бігу”.

Для того, щоб зробити це, Саша змушений об’єднатися з “ментом” Юрою, зрадивши “поняття” близько-кримінального світу, в які він вірив з дитинства. Здається, що наближається бійню вдасться зупинити – але ні Юра ні Саша ще не підозрюють про те, що вся ця ситуація виникла не випадково, і в місті існує сила, зацікавлена ​​у знищенні всіх “бігунів” максимально швидким і жорстоким способом.

      

Официальный сайт:
http://biha.entrance.in.ua/

Рекомендуемые

x